Raudonė
Apie 500 gyventojų turintis miestelis Jurbarko rajone
Raudonės pilis
Rezidencinė pilis pastatyta XVI a. pab.
Raudonės pilies bokštas
Aukštis - 33,5 m
Panemunių žiedai
Teatralizuota pilies šventė www.panemuniuziedai.lt

Interneto svetainė sukurta įgyvendinant projektą „Verslumo kaimiškose vietovėse rėmimas ir plėtra: nuo vietinės patirties iki bendradarbiavimo per sieną", kurį iš dalies finansavo Europos Sąjunga pagal 2007-2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Trumpa informacija apie Europos Sąjungą

Europos Sąjunga yra sudaryta iš 28 valstybių narių, kurios nusprendė palaipsniui suvienyti savo žinias, išteklius ir likimus. Per 50 plėtros metų jos kartu sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros zoną, tuo pačiu išlaikydamos kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.
Europos Sąjunga yra įsipareigojusi dalintis savo pasiekimais ir savo vertybėmis su šalimis ir tautomis už savo ribų.

Trumpa informacija apie programą

2007-2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslas – skatinti ekonominį ir socialinį vystymąsi ES bei Rusijos pasienio regionuose, sprendžiant bendras problemas ir iššūkius, bei skatinant bendradarbiavimą tarp kaimyninių tautų. Pagal šią Programą ne pelno siekiančios organizacijos iš Lietuvos ir Lenkijos pasienio regionų kartu su partneriais iš Kaliningrado srities įgyvendina bendrus projektus, kuriuos iš dalies finansuoja ES.

Daugiau informacijos

1. EuropeAid interneto svetainė: ec.europa.eu/europeaid/
2. Programos interneto svetainė: www.lt-pl-ru.eu

Ši interneto svetainė parengta panaudojant Europos Sąjungos paramą pagal 2007-2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Už jos turinį, kuris jokiomis aplinkybėmis neatspindi Europos Sąjungos pozicijos, atsako Raudonės bendruomenės centras.

Kontaktinis asmuo:
Vytas Urbštas
Tel. +370 699 63424
El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.